Ślubna biżuteria – jak wybrać odpowiednią?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda Panna Młoda chce wyglądać w tak wyjątkowym dniu olśniewająco. Jedną z ważniejszych kwestii jest dobór odpowiedniej ślubnej biżuterii. Oto kilka praktycznych porad.

Biżuteria i suknia ślubna.

Piękne koronkowe suknie, bogato zdobione najlepiej wyglądają w połączeniu ze skromnym wisiorkiem i kolczykami, które dodadzą całości uroku. Ważne jest, aby nie przesadzić z nadmierną ilością ozdób.

Musimy także pamiętać, aby wybierać wszystkie dodatki w jednym konkretnym stylu, tak by tworzyły harmonijną całości z resztą stylizacji. Inną wybierzemy biżuterię do sukni typu syrenka lub księżniczka a inną do kreacji boho, rustykalnej.

Nie bez znaczenia jest rodzaj dekoltu. W przypadku odkrytego możemy sobie pozwolić na dłuższe naszyjniki. Zakryty zaś najlepiej zestawić z ozdobnymi kolczykami i zrezygnować z łańcuszka. Jeśli suknia ma długie rękawy i do tego bogato zdobione nie należy zakładać do niej bransoletki.

Ozdoby we włosach.

Ślubna biżuteria Marko to nie tylko kolczyki, bransoletka czy naszyjnik. Równie istotną rolę odgrywają przepiękne ozdoby, które można wpiąć we włosy. Warto się na nie zdecydować, bo prezentują się naprawdę efektownie. Z nimi każde upięcie wygląda jak z bajki. Do wyboru mamy delikatne wsuwki, grzebyki, a także piękne opaski.

Podczas wybierania ślubnej biżuterii nie możemy zapominać, że musimy się w niej czuć pięknie i komfortowo.