Jak stworzyć osobistą bransoletkę z zawieszkami?

bransoletka charms - jak stworzyć własną?

Bransoletka to element stylizacji, który dopełnia wizerunku kobiety. Bransoletki modułowe są nie tylko bardzo interesujące, ale również mogą być bardzo osobiste. Każda kobieta może samodzielnie zaprojektować swoją biżuterię. O czym należy pamiętać, tworząc bransoletkę z charmsami?

Zacznij od bazy

Wybór bazy, na której powstanie bransoletka z zawieszkami to pierwszy krok. Łańcuszek może być srebrny, złoty, z metali łączonych lub skóry. Wybierając materiał należy dobrać go do swojego stylu. Warto pamiętać, że bransoletka modułowa na skórzanym pasku jest zadziorna, złota niezwykle elegancka, a srebrna sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Bransoletki modułowe mogą mieć podstawę z łańcuszka sztywnego typu bangle. Płaska bransoletka typu mash będzie idealna na płaskie charmsy, jednak najbardziej popularny jest giętki splot wężowy, który sprawdzi się w wielu kompozycjach.

Charmsy – najważniejszy element

Bransoletki z zawieszkami mogą składać się z bardzo różnorodnych elementów, dzięki temu są niebanalne i bardzo osobiste. Koraliki to najczęściej wykorzystywany element. Warto jednak pamiętać, że jest to nie tylko dekoracja, ale również sposób na upamiętnienie ważnych momentów w życiu kobiety.

Charms w postaci kulki, serca, czy gwiazdki to nie jedyne dekoracje, które można wykorzystać. Warto również pamiętać o zawieszkach wiszących. Separatory są niezbędne, by rozdzielić elementy bransoletki i uzyskać uporządkowaną kompozycję.

Bransoletki z zawieszkami to uzupełnienie stylizacji, które sprawdzi się w zestawach codziennych, jak i tych na specjalne okazje.