Gdzie znaleźć idealny kuferek na błyskotki?

kuferek na biżuterię

Szkatułki na biżuterię można kupić w wielu salonach z biżuterią. Są one dostępne także w sklepach z dodatkami do wnętrz, jak i w popularnych marketach, w  których także nie brakuje rozmaitych dodatków do domu. Trzeba jednak przyznać, iż zakup idealnej szkatułki jest dość sporym wyzwaniem. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Szkatułka na biżuterie „szyta na miarę”

W internecie można znaleźć sklepy, które tworzą szkatułki na biżuterię pod klienta. Można wówczas samodzielne wybrać, z czego taki kuferek na biżuterię ma być wykonany, jaki ma mieć rozmiar, jakie mam mieć wnętrze oraz jakie ozdoby będą się na nim znajdować. Wiele pań chce, by tego typu dodatek idealnie komponował się z ich wnętrzem. Wybierają więc najczęściej duży gabarytowo kuferek na biżuterię, który spokojnie pomieści wszystkie naszyjniki, wisiorki, korale, bransolety oraz pierścionki. Dobrze, gdy taki kuferek na biżuterię pasuje kolorystycznie do pomieszczenia.

Szkatułka na biżuterię – ile trzeba za nią zapłacić?

Szkatułka na biżuterię może kosztować 50 zł, jak i nawet 500 zł. Wszystko zależy od tego, z jakiego materiału została wykonana, jakie ma gabaryty oraz na jaką biżuterię jest przeznaczona. Producenci tego typu akcesoriów tworzą szkatułki, które przeznaczone są np.: na pierścionki, na kolczyki lub tylko na naszyjniki. Wówczas ich wnętrze dostosowane jest do biżuterii, która będzie w niej przechowywana. Trzeba jednak przyznać, iż tego typu dodatki naprawdę sprawdzają się paniom, które uwielbiają mieć porządek w swoich świecidełkach.