Łańcuszek z krzyżykiem – modny dodatek

srebrny krzyżyk na łańcuszku

Często kompletując garderobę zastanawiamy się jaka biżuteria będzie do niej pasowała. Odpowiedź jest prosta. Ponadczasowym rozwiązaniem jest łańcuszek z krzyżykiem. Srebrny łańcuszek z krzyżykiem tego typu to modny dodatek do każdej stylizacji. Nie kosztuje wiele, a sprawia, że każda stylizacja staje się bardziej dopracowana.

Jaka biżuteria będzie modna w tym roku?

W tym sezonie jesienno-zimowym na wybiegach największych projektantów króluje srebrna biżuteria. Występuje ona w formie łańcuchów. Zarówno jako kolczyki, bransoletki czy naszyjnik z krzyżykiem. Złota biżuteria pomału odchodzi do lamusa, powinniśmy zatem zaopatrzyć się w srebro. Często w domu posiadamy już srebrny łańcuszek z krzyżykiem, czy srebrny naszyjnik, dlatego też trzeba zrobić przegląd naszej biżuterii, wyczyścić ją, może zakupić nową zawieszkę. W szafach naszych babć, czy mam też możemy odnaleźć tego typu biżuterię, dlatego warto z tego korzystać.

Srebrna biżuteria jako dodatek na specjalne okazje

Ciekawym pomysłem na zabawę sylwestrową, gdzie królować będą srebrne, cekinowe suknie, jest założenie do niej srebrnego naszyjnika z krzyżykiem, oraz drugiego złotego. Sprawi to, że nasza stylizacja będzie się wyróżniać w tłumie, a my do kompletu możemy założyć zarówno złote, jak i srebrne kolczyki czy bransoletki nie nadwyrężając naszego budżetu. O ile złota biżuteria sprawia, że stylizacje wydają się bardziej eleganckie, tak srebro wprowadza prostotę, skromność, świetnie pasuje do sportowych stylizacji.

Naszyjnik z krzyżykiem świetnie współgra z bluzą i jeansami, czy leginsami. Wiadomo przecież, że jesień i zima sprzyjają właśnie tego typu ubraniom. Każda kobieta ma w swojej szafie ciepły, wełniany czy kaszmirowy sweter, a srebrny łańcuszek wpisuje się w trend minimalizmu. Do tego srebrne kolczyki, fajna torebka, kurtka i stylizacja gotowa!