Pierścionek z koralików – niezwykle łatwy do wykonania

pierścionek z koralików

Biżuteria wykonana metodą rękodzieła, od lat jest bardzo popularna. Jej atut to unikalność. Szczególnie tworząc ją samodzielnie, można mieć pewność, że drugiej takiej nie ma i nie ma szans spotkania dziewczyny z taką samą biżuterią. Jednym z ciekawych pomysłów na biżuterię jest pierścionek z koralików na gumce. Aby go stworzyć, potrzebna jest tak naprawdę tylko chwila. Pierścionek na gumce tworzy się bowiem nakładając wybrane koraliki na gumkę, potem zaś zawiązując ją tak, by wszystko miało kształt pierścionka. Oczywiście taki pierścionek z koralików nie może być zbyt luźny, by nie spadał z palca.

Gdzie kupić koraliki do pierścionka?

Koraliki do stworzenia pierścionka można kupić w wielu sklepach z ozdobami, a nawet w papierniczych. Są w takich miejscach działy z produktami do tworzenia biżuterii. Dostępne są oczywiście nie tylko koraliki ale i inne ozdoby, elementy do kolczyków, łańcuszki czy też silikonowe gumki idealne do stworzenia takiego pierścionka. Zakupy w takich miejscach zaś nigdy nie wiążą się z dużym wydatkiem. Najczęściej można wybrać sobie różne koraliki i zapłacić określoną sumę, zależną od ich wagi. Często też takie ozdoby są dostępne na sztuki.

pierścionek z koralików

Samodzielnie można tworzyć piękną biżuterię

Samodzielnie można oczywiście tworzyć nie tylko pierścionki na gumce, ale też biżuterię innego rodzaju. Możliwe są do stworzenia kolczyki, a nawet naszyjniki czy całe zestawy biżuterii. Elementy do tworzenia takich rzeczy nie są trudne do kupienia. Jeśli w danym sklepie wybór takich produktów jest mały, zawsze można zdecydować się na zakupy w sklepie internetowym. Tam takich produktów jest znacznie więcej. Natomiast jeśli nie chcesz sama robić pierścionka z koralików możesz go dostać tutaj https://www.marko.pl/pl/p/Zloty-pierscionek-regulowany-na-gumce-koraliki-czarny-bialy-zloty-Kleur/49749.